Наша редакція добре попрацювала і зібрала всю наявну інформацію про майбутню новинку від яблучного гіганта iPhone 7.

Почати мабуть варто з самого головного – дати появи очікуваного багатьма гаджета на світло. Стало вже традицією, що корпорація Apple презентує свої новинки в перший місяць осені. Не стане винятком і нинішній рік. У вересні 2016 року весь світ чекає на реліз нового гаджета від Apple.

Як очікується, новинка буде мати восьмиядерним 64-бітним процесором A10. За словами представників Apple, його використання стане революцією в світі смартфонів. Що ж, поживемо побачимо.

Іншими особливостями нового яблучного девайса, обіцяють стати повністю перероблений дизайн – пристрій не буде схоже ні на одне з попередніх своїх поколінь, гаджет стане повністю водонепроникним (позначається вплив Sony з їх Xperia?) Аналітики припускають, що водонепроникність стане однією з основних фішок нового iPhone 7. Також ці чутки підтверджують і представники ряду китайських і тайванських компаній, які намагаються розгадати секрети нового пристрою від Apple.

Обіцяють піти в минуле зовнішні антени, які з’явилися на iPhone 6 і iPhone 6s. Виглядали вони у вигляді білих смужок на задній поверхні смартфона. Apple закриє їх всередину корпусу, як це і було раніше.

Ще одна абсолютна новинка для смартфонів – камера, яка дозволяє робити знімки професійного рівня. Якщо в попередній моделі кількість мегапікселів було збільшено в півтора рази, то у випадку з iPhone 7 буде зроблений справжній фурор, завдяки впровадженню в життя так званої технології «Подвійного об’єктива».

В якості операційної системи iPhone 7 буде використовувати iOS 10, яку представлять публіці на виставці WWDC 2016 на початку червня нинішнього року.

P. S. Є інформація, що Apple в новому iPhone 7 відмовиться від використання в наступному стандартного 3,5-мм аудіороз’єм на користь пропрієтарного Lightning. Нібито з метою зменшення товщини пристрою. Ця версія виглядає занадто надуманою. Адже навіть в асортименті Apple є плеєр iPod touch, який, незважаючи на використання такого ж 3,5-мм роз’єму, 1 мм тонше iPhone 6s. Тому одна з головних причин, швидше за все, криється в маркетингу.