Компанія Nokia продовжує посилено працювати над оновленнями прошивок своїх пристроїв на базі Windows Phone 8.

На цьому тижні фінська компанія розмістила в інтернеті деталі останнього апдейта, призначеного для пристроїв Lumia 920 і 820. У повідомленні, розміщеному на офіційному сайті говориться, що оновлення (яке має номер 1232.5957.1308.00 xx) призначається для зазначених вище пристроїв і має привнести поліпшення в першу чергу у візуальну область, а саме дисплей. Nokia повідомляє, що вирішена проблема з автоматичним налаштуванням яскравості дисплея, а також проблема з раптово згасаючий під час розмови екраном. Також у повідомленні йдеться про покращення продуктивності та стабільності пристроїв.

В іншому схожому повідомленні Nokia йдеться про оновлення, випущеному для Lumia 620. Воно має номер 1030.6407.1308.00 xx. Оновлення внесло також ряд поліпшень, одним з яких є корекція функцій multitouch, покликана звести нанівець некоректну поведінку даної функції. Іншою проблемою, розв’язуваної після випуску оновлення, має стати якість сигналу під час розмови при використанні Bluetooth-гарнітур, підтримують шумозаглушення.

Також після установки оновлення прошивки на Nokia Lumia 620 має покращитися якість зйомки. Якщо сказати дослівно, то «вирішена проблема з експозицією під час використання спалаху в умовах гарного освітлення.»

Користувачі Nokia Lumia 620, 820 і 920 зможуть оновити прошивки своїх пристроїв протягом найближчих тижнів.

Джерело