З 22 листопада смартфон почав продаватися на території нашої країни.

З моменту офіційної презентації Nexus 5, спільної розробки LG і Google пройшло всього нічого, а апарат вже на прилавках наших магазинів техніки.

Зізнатися, виглядає він не так суперечливо, як його попередник, проте не втратив своєї солідності, а у розмірах став ще більше. Nexus 5 цілком може змагатися по продуктивності з такими флагманами нинішнього часу, як Samsung Galaxy S4 або HTC One.

Не пара він їм тільки по одному показнику – ціна. В той час, як основні конкуренти стоять далеко за 20 000 рублів, початкова ціна в Росії становить 17 990 рублів за версію з 16 ГБ оперативної пам’яті. Для порівняння, Galaxy S4 з такою ж кількістю вбудованої пам’яті оцінюється в 23 990 рублів, а HTC One зі схожими характеристиками – у 24 990 рублів. Як кажуть, коментарі зайві.

Чому ми поставили Nexus 5 в один ряд з такими монстрами, як Galaxy S4 і HTC One? Давайте подивимося на характеристики новинки. 4.95-дюймовий Full HD дисплей, виконаний за технологією IPS+, потужний 4-ядерний процесор Snapdragon з тактовою частотою 800 2.26 Ггц, 2 ГБ оперативної пам’яті, 16 або 32 ГБ вбудованої пам’яті, а також фотокамера 8 МП, новітня операційна система Android 4.4 KitKat, підтримка LTE… Згадайте ще раз ціну. Так-так. За 17 990 рублів покупець отримає більше, ніж коштує смартфон. Так що вибір за вами!