Цілком можливо, що нова версія операційної системи Android — Key Lime Pie — буде представлена 29 жовтня.

Пошуковий гігант Google розіслав запрошення на подію, яка буде проходити в Нью-Йорку, і, швидше за все, буде присвячена випуску нових доповнень до операційної системи Android.

Не зовсім точно відомо, який номер буде присвоєно новій версії (можливо Android 5), але абсолютно точно вона буде називатися Key Lime Pie або скорочено KLP.

Ймовірно, нова система буде спочатку представлена на новій моделі смартфона LG Optimus g, який стане першим апаратом з передвстановленою Key Lime Pie.

Зараз більшість Android-користувачів воліють версію 2.3, яка з виходом Key Lime Pie буде знаходитися на 3 версії позаду. Тим не менш, нова версія операційної системи повинна завоювати симпатію більшості користувачів цієї системи.

Захід Google буде проходити менш, ніж через тиждень після події, організованого Apple для презентації iPad Mini. Також, 29 жовтня, у день проведення Google презентації новий операційної системи, в Сан-Франциско буде проводити свій захід, що стосується операційної системи Windows Phone.

Кінець жовтня стане своєрідним періодом боротьби на мобільному ринку, коли кожний гравець намагається справити на споживача найбільше враження.

Джерело