Microsoft представить дані пристрої на майбутню подію в Нью-Йорку. Компанія обіцяє збільшити час автономної роботи на 60 відсотків.

Пристрої другого покоління покликані стати яскравіше, тонше і продуктивніше попередників. З’явиться новий сріблястий колір, крім чорного, а Full HD-дисплей розміром 10.6 дюймів. В якості процесора буде виступати NVIDIA Tegra 4, зарахунок чого Microsoft збирається значно підвищити продуктивність нових Surface. Що стосується Surface Pro 2, то цілком можливо, що вони будуть побудовані на базі четвертого покоління процесорів Intel Core i5.

Обидва пристрої будуть поставлятися з 200 ГБ дискового простору на Sky Drive. Однак кількість вбудованої пам’яті буде значно відрізнятися. Як і ціни. Surface 2 буде поставлятися з 32 і 64 ГБ вбудованої пам’яті, ціни стартують з 449 доларів (в Америці). Ціни на Surface Pro 2 коливаються від 899 до 1799 доларів. Версії з 64 і 128 ГБ вбудованої пам’яті будуть поставлятися з 4 ГБ оперативки, а з 256 і 512 ГБ — аж з 8 ГБ оперативної пам’яті.

Джерело