Surface з Windows 8 Pro стартує у форматі ультрабука з позначки 899 доларів

Цей пристрій вже зовсім скоро надійде у продаж. На момент випуску версія планшета від Microsoft, Windows 8 Pro буде однією з найбільш потужних і продуктивних серед планшетних комп’ютерів.

Microsoft вже зазначала, що пристрій вийде на початку 2013 року. Тепер же стало відомо, що новий Surface дебютує на виставці FCC.

Нижче ми перерахували основні переваги нового планшета від Microsoft:

64-бітові обчислення

Surface з Windows 8 Pro на борту стане першим планшетом з 64-бітною операційною системою. І це не порожні слова. Покупці новинки отримають всі принади 64-бітних систем у поєднанні з високопродуктивним процесором Intel Core i5, побудованим за технологією Ivy Bridge. До слова сказати, молодший брат обговорюваного планшета, Surface RT, випускається тільки в 32-бітному варіанті.

Безпека

Рівень безпеки на рівні настільних комп’ютерів. До того ж, Microsoft включила в базу технологію sBitLocker, яка автоматично зашифровує всю що зберігається на жорсткому диску інформацію.

Роз’єм Mini DisplayPort/display

Дозволяє підключати планшет до екранів з великою роздільною здатністю (наприклад Cinema Display). Це говорить про те, що 10.6-дюймовий екран Surface Pro порівняємо з дозволу з великими екранами (1920х1080). Обмовимося, що подібним дозволом мають вже деякі смартфони (Sharp, наприклад). Інші роз’єми, якими володіє новий Surface Pro: повнорозмірний USB 3.0, слот для карт microSDXC, роз’єм для навушників і так званий Cover port.

Наприкінці додамо, що Surface Pro буде підтримувати більшість програм, які випущені на сьогоднішній момент для Windows 7, що безсумнівно стане великим плюсом в першу чергу для людей, зайнятих бізнесом. До того ж, Microsoft збирається випустити ще кілька модифікацій Surface.

Джерело