Windows 10одна з найбільш поширених систем для ПК і лептопів. Microsoft не дужето і рада тому факту, що Windows 7 все ще залишається найбільш популярною операційною системою, яка встановлена майже на 50% комп’ютерів по всьому світу. Компанія вигадала спосіб виправити ситуацію і схилити користувачів в сторону актуальної версії ОС.

Згідно з чутками, Microsoft має намір в поточному році випустити полегшену версію Windows 10, яка носить кодову назву Cloud Shell.

В плани корпорації входить випуск адаптивної оболонки, яка дозволить отримати єдиний графічний інтерфейс користувача на різноманітних пристроях, зберігши при цьому доступ до всіх фірмовим функцій Windows. Таким чином Microsoft планує створити універсальну версію Windows 10, здатну адаптуватися до абсолютно будь-якого пристрою.

Випуск хмарної версії операційної системице перший етап у досягненні плану по популяризації останньої версії операційної системи Windows. Хмарна система буде мати кілька обмежені можливості, однак її функціонал дозволить виконувати більшість стандартних завдань.

Велика ймовірність, що Cloud Shell покажуть в цьому році. Операційна система буде мати доступ до фірмового магазинуWindows Store, а також на платформі для створення універсальних програмУніверсальний Windows Platform.