В оновлену систему нарешті повернеться кнопка «Пуск».

Відео, присвячене Windows 8.1 показує нам, наскільки зручніше стане операційна система. Дженсен Харріс, один з розробників, зазначає, що новий Windows отримає розширену підтримку кастомізації, покращений вигляд додатків і стане більш гнучко підходити до багатозадачності.

Дуже багато часу відео присвячене механізму пошуку в Windows 8.1, який був повністю перероблений. Результати пошуку показуються безпосередньо під пошуковим рядком в правій частині екрана. Також доступний і повноекранний пошук, але в нього включаються результати пошуку як локального контенту, так і знаходиться в мережі.

Оновлення Windows 8.1 (пробна версія) з’явиться 26 червня. Воно буде проходити через Windows Update. При установці фінального релізу системи після пробної версії потрібно буде перевстановити всі додатки заново. Однак якщо встановлювати відразу фінальну версію, то нічого міняти не доведеться.

Оновлення системи займе близько 4 ГБ дискового простору, що трохи менше, ніж у Windows 8 за рахунок більш досконалих механізмів компресії і видалення тимчасових файлів.

Джерело