Очікується, що Microsoft оголосить про це офіційно в кінці червня.

Компанія Microsoft обіцяє представити друге покоління планшетів Surface на Build Developer Conference, яка пройде з 26 по 28 червня. Джерела, близькі до виробників комплектуючих для Surface повідомляють, що ті вже отримали понад півтора мільйонів компонентів для збірки нового покоління Surface.

Продажі першого покоління планшета від Microsoft не виправдали очікувань компанії. На сьогоднішній день з очікуваних 3 мільйонів екземплярів продано близько половини (1 мільйон Surface RT і 500 тисяч Surface Pro). Microsoft робить великі ставки на Surface другого покоління.

Microsoft зберегла відносини з більшість виробників комплектуючих, задіяних у створенні першої версії планшета. Компанія Pegatron Technology залишиться виробником пристроїв для Microsoft, дисплеї будуть поставляти Samsung і LG, скло для дисплеїв — компанія Corning, акумулятори — LG Chem, процесори — Intel і Nvidia, клавіатури — Chicony Electronics, а тачпанели здійснюватимуть компанії TPK і Youngfast.

Повідомляється, що друге покоління Microsoft Surface буде випускатися з дисплеєм розміром від 7 до 9 дюймів, слідуючи тенденції зменшення розмірів планшетних комп’ютерів.

Джерело