MacBook огляд

 MacBook обзор
Порівнюємо ціни на таксі: таксипортация, говоріть.
ТТакож хочемо порекомендувати почитати – Перші враження від нового MacBook http://myiphone.net.ua/pershi-vrazhennya-vid-novogo-macbook/
Особливо це стосується дизайну та ергономіки. Тачпад і клавіатура також знаходяться на топовому рівні. Настільки незначної висоти вільного ходу клавіш і зчеплення пальців з ними ви не знайдете ні в одному іншому ноутбуці. Незважаючи на це, працювати з Butterfly – клавіатурою можна відмінно і тихо, як тільки користувач звикне до поводження з нею.
Перша несподіванка проявляється під час тесту дисплея. Для порівняння: родинна топова модель в даний час є володарем рекорду в даній дисципліні. Причиною такого полярного стану пристроїв відносно один одного криється в результатах вимірів максимальної яскравості панелі. Таким чином, дисплей вийшов порівняно темним, що стає особливо помітно при роботі на відкритому повітрі. У сонячний день позбавитися від відблисків не вийде. Те ж саме стосується і охоплення колірного простору. Для повсякденного використання цього буде більш ніж достатньо. Також більш вимоглива до ресурсів системи фото – і відео – обробка (навіть якщо вони стосуються не зовсім 4К – галузі), хоча і працює без проблем. За достатні розміри дискового простору в стандартному виконанні відповідає 256 – гігабайтний SSD. Flash – накопичувач працює розторопно і забезпечує швидкий запуск системи. Але з дещо більш дорогими конкурентами, встановлюваними в Dell, Lenovo і HP, він все одно зрівнятися не може. Якщо вам потрібно від комп’ютера щось більше, то за доплату ви можете проапгрейдити як оперативну, так і постійну пам’ять. У плані оснащення все залишилося по – старому. І хоча за допомогою відповідних адаптерів можна отримати всі інтерфейси, для преміального ноутбука цього все – таки замало. Якщо ви одночасно хочете підключити зовнішній монітор і медіаносій (наприклад, камеру), ви відразу займете всі порти. Основною причиною цього є хороша тривалість часу автономної роботи від батареї потужністю 44 Втч. При більш вимогливий до ресурсів системи використанні з великою кількістю відкритих програм можна розраховувати на 6 годин 11 хвилин. Крім того, дисплей тут яскравий і висококонтрастний, а оснащення з чотирма USB – C-портами більш щедре. Особливою відмінною рисою є сенсорна OLED – смужка над клавіатурою, яка служить доком для іконок. Дисплей і ергономічність в цілому нам сподобалися теж більше, ніж у його конкурента з Каліфорнії. Тривалість часу автономної роботи, що перевищує 10 годин при офісних завданнях і видеовоспроизведении, також заслуговує уваги. Крім того, справжнім сюрпризом є вартість. IdeaPad доступний за ціною нижче 105 тис.