Optimus G, мабуть, найбільш вдала спроба LG зробити смартфон найвищого рівня. Смартфон працює на ОС Android 4.0 (Ice Cream Sandwich) з авторським користувальницький інтерфейс від LG.

Новий смартфон вийшов прямокутним, не на догоду нинішнім стандартам смартфонобудівництва. Але від цього тільки виграв. Виглядає він дуже солідно. Має 4.7-дюймовий дисплей з технологією True HD IPS Plus, захищений склом Gorilla Glass 2. На борту Optimus G новий чотириядерний процесор Qualcomm Snapdragon S4 Pro, підтримку йому 2 ГБ оперативної пам’яті. Акумулятор, яким оснащується Optimus G досить-таки ємний — 2100mAh.

Екран нового смартфона просто фантастичний. Він навіть обганяє за якістю картинки екран Galaxy S III при повній яскравості — екран Samsung виглядає жовтуватим і тьмяним на тлі LG. Однак, екран LG не так гарний, як у HTC One X, що має кращий екран в історії смартфонобудівництва. Екран Optimus G за якістю близький до екрану HTC One X, але на його фоні виглядає недостатньо чітким, гамма дисплея йде в синій колір, а кути огляду недостатньо великі (менше, ніж у One X). Зліва направо: One X, Optimus G, Galaxy S III.


Батарея Optimus G дуже живуча. Навіть коли ви довго слухаєте музику, грати в багато ігор, користуєтеся GPS, акумулятор розряджається тільки до вечора. Ви також можете збільшити час роботи і перевести смартфон в Eco mode, який «продовжить життя батареї, оптимізувавши роботу процесора пристрою».

В цілому, новий пристрій виглядає солідно. Прямі кути надають апарату великі габарити. Здається, що смартфон більше, ніж він є насправді. Задня частина має 3D-поверхня, на якій, до речі, залишається дуже багато слідів від дотиків.

Чи варто купувати його прямо зараз. Не радимо. Чутки говорять, що Optimus G може стати основою для нового смартфона Nexus від Google. А це значить, що будуть виправлені всі баги, система стане чистіше, швидше і краще, ніж на нинішньому пристрої.

Так що варто трохи почекати, і, бути може ви станете володарем Google Nexus від LG з відмінними характеристиками, в деяких випадках кращими, ніж у існуючого Samsung Galaxy S III.

Джерело