Швидше за все, новий Nexus від Google буде випущений в тісній співпраці з компанією LG. Поки все це лише на рівні чуток, і ніхто не може на даний момент впевнено сказати, що саме корейський виробник стане новим виробником Nexus.
На фотографіях, які з’явилися в інтернеті можна побачити смартфон з маркуванням ‘with Google’. Не можна точно сказати, що це буде новий Nexus — Google не розкриє офіційну інформацію до самого моменту виходу.Новий смартфон буде схожий за формою на Nexus S або Galaxy Nexus, буде мати екран розміром приблизно 4.7 дюймів.Повертаючись до назви смартфона можна помітити, що на деяких знімках, що з’явилися в результаті витоку інформації є EXIF інформація, в якій смартфон іменується як Nexus 4 (якщо тільки це не черговий фейк). Але швидше за все буде саме так. При виході смартфон буде називатися саме LG Nexus 4.

Що стосується «заліза», новий смартфон нічим не буде поступатися нинішнім флагманам, а в чомусь перевершувати їх. Nexus 4 буде оснащений чотирьохядерним процесором Qualcomm Snapdragon S4 Pro, 2 ГБ оперативної пам’яті, 8-мегапіксельною камерою з можливістю запису відео у форматі Full HD і, звичайно ж, самою новітньою версією ОС Android.

Цілком можливо, що в новому смартфоні буде реалізована функція бездротової зарядки, але, в теж час, нам швидше за все потрібно буде змиритися з відсутністю слота для карт microSD і незнімним акумулятором.

Дата презентації поки невідома, але, швидше за все новий Nexus від Google буде представлений на спеціальному заході, організовуваний Google 29 жовтня.

Ціна на новий Nexus 4 поки невідома.

Джерело