Оновитися можна буде «по повітрю», так і вручну.

Щасливі власники планшета Galaxy Note 10.1 можуть, починаючи вже з сьогоднішнього дня, оновити версію операційної системи на своєму пристрої до Android 4.1 Jelly Bean.

Щоб встановити нову версію операційної системи, потрібно зайти в меню налаштувань свого пристрою, вибрати пункт «Про пристрої» і вже там «Перевірити оновлення». Оновлення важить значні 300 МБ, завантажується і встановлюється самостійно. Все, що потрібно власнику — тільки спостерігати, а по закінченні дійства — насолоджуватися нововведеннями нової операційної системи на своєму планшеті.

Користувачі, які не хочуть чекати, коли оновлення прилетить до них «по повітрю», можуть встановити його вручну, але рекомендується все-таки трохи почекати.

Нововведення нової системи торкнулися веб-браузера, стало більше налаштувань у камери, покращився механізм Face Unlock (розпізнавання власника по обличчю) і з’явилося багато інших «фішок».

Всім власникам Galaxy Note 10.1 строго рекомендується оновити операційну систему свого пристрою до Jelly Bean (для власників пристроїв в Росії оновлення стане доступним трохи пізніше).

Джерело