Конкурс інновацій огляд

Конкурс  инноваций обзор
Москва,.
Також хочемо порекомендувати почитати – Watch Yoursellectrolux Ideas Lab http://sharabt.com.ua/watch-yourself-peremozhets-mizhnarodnogo-konkursu-innovatsij-electrolux-ideas-lab/
У Політехнічному музеї відбулося нагородження переможців Десятого конкурсу російських інновацій.
Підведені підсумки третього туру дев’ятого Конкурсу російських інновацій.
Завершився прийом анкет на Конкурс російських інновацій поточного року.
Зберегти наукову школу, зрости на замовлення держструктур, не тільки вийти на світовий ринок, але і прагнути до лідерства, — все це разом мало кому вдається.
При яких умовах інноваційна діаспора готова повернутися в Росію.
Підведені підсумки третього туру восьмого Конкурсу російських інновацій. З 72 проектів, що пройшли другий тур експертизи, для очних презентацій відібрано.
Пристрій, кажучи словами Вадима Куликова, — «простий шматок заліза з дірками, повністю повторює ідеологію стабілізації в електриці» без всяких складних механічних, рухомих вузлів, вбудований в захисну трубопровідну систему і не потребує ніякого зовнішнього живлення.
Більше половини трубопроводів у світі зношене, явище гідроудару миттєво скорочує термін їх життя і призводить до аварій.
Пітерський науково – технічний центр РАТЕК був названий на черговий російської венчурної ярмарку, що проходила 8– 10 жовтня.
В рамках церемонії нагородження Сьомого конкурсу російських інновацій були нагороджені переможці Третього студентського конкурсу .
Інноваційний процес в Росії переходить у нову фазу: самі гострі проблеми науки та суспільства вже вирішуються не в софті, а в «залозі».
Проходить в цьому році VII Конкурс російських інновацій зібрав рекордну кількість заявок — 569.
Петербурзька компанія – спін – офф Фізико – технічного інституту ім. У наші завдання входило оголосити переможців конкурсу російських інновацій, який наш журнал проводить вже шостий раз.
Нові зміни в законодавстві ставлять нові правила роботи з деривативами для Піфів, довірчих керуючих та недержавних пенсійних фондів (НПФ).
Томський підприємець Сергій Лушников готовий вкластися навіть у випадкового попутника, якщо почує перспективну технологію.
Додавши у провідний полімер наночастинки, російський фізик впритул підійшов до зміни технологічного укладу відразу в кількох галузях.
Підведені підсумки третього туру шостого Конкурсу російських інновацій. Нагадаємо, що всього стартувало в січні 408 проектів.
Випускник МАІ, влаштувавшись в котельню, навчився працювати зі струминними технологіями.
Головним болем енергетиків всього світу є викиди оксидів азоту і сірки тепловими електростанціями, особливо вугільні.
Чотириста три проекту зібрав черговий Конкурс російських інновацій, що проводиться нашим журналом шостий рік поспіль. Традиційні хайтечные кластери представлені на цьогорічному конкурсі приблизно в тій же пропорції, що і в минулому році.