Китайський виробник на виставці CES 2013 представив найтонший у світі смартфон з дисплеєм Full HD.

Компанія ZTE, поки не дуже широко відома масовому споживачеві, але вже посіла певні позиції на ринку смартфонів, представила дійсно гранд-смартфон. Чому ж гранд?

По-перше розмір дисплея — 5 дюймів. Погодьтеся, що це чимало навіть за нинішніми мірками. По-друге, а може бути навіть найголовніше — це вирішення цього дисплея. Смартфон комплектується дисплеєм дозвіл 1920х1080 пікселів (Full HD).

З інших особливостей — Android 4.1 Jelly Bean, чотирьохядерний процесор Snapdragon S4 Pro частотою 1.7 ГГц, 13-мегапіксельна основна камера зі спалахом, що дозволяє знімати 1080p відео і 2-мегапіксельна фронтальна камера, 2 ГБ оперативної пам’яті, 16 ГБ вбудованої пам’яті (до того ж смартфон оснащений слотом для карт microSD. Розміри апарату — 142x69x6.9 мм. На жаль, настільки райдужну картину псує акумулятор ємністю всього лише 1780mAh, яка до того ж не є замінною.

В загальних рисах характеристики апарату на сьогоднішній день передові. Виробник обіцяє випустити перші партії апарату вже в першому кварталі поточного року. Про ціну і терміни появи в Росії поки не повідомляється.

Джерело