Серед нововведень — багатоваріантне завантаження фотографій і відеофайлів, інтегрований QuickOffice і багато іншого.

Останню версію програми можна скачати з Apple App Store.

Для користувачів, безсумнівно, найбільш значущою зміною стала з’явилася можливість мультизавантаження фото – і відеофайлів. Це необхідний крок, який Google довелося зробити, щоб наблизити Google Drive до звання головного «сховища» файлів користувачів в мережі. Дане удосконалення життєво необхідно користувачам смартфонів, регулярно створюють фото – і відеоконтент і мають бажання зберігати його, щоб подивитися в майбутньому.

Став корисніше Google Drive і для бізнес-користувачів. Інтеграція QuickOffice стала великим кроком вперед. Користувачі програм можуть користуватися документами, QuickOffice, відкривати і зберігати їх безпосередньо в додатку. Для довідки, Google придбала QuickOffice в червні 2012 року.

Менш значущими змінами стали: новий шрифт в Google Docs (Helvetica Neue), діагональний скролінг і числове форматування (курси валют, дати і т. д.) в Google Sheets і покращена анімація і слайд-шоу в Google Slides.

Вперше Google анонсувала підтримку iOS в додатку Google Drive в червні 2012 року. З того часу компанія постійно вдосконалює програму.

Джерело