Скористатися всіма можливостями мобільного «фотошопу» зможуть власники пристроїв на базі Android і iOS.

Adobe назвала Photoshop для смартфонів вельми логічно — Photoshop Touch. Компанія представила подібну програму, призначену для використання на планшетах в далекому жовтні 2011 року і ось тільки тепер дійшла черга до смартфонів.

Photoshop Touch має деякі функції, які є у версії для ПК — робота з шарами, налаштування зображення і фільтри. Також в Photoshop Touch реалізована робота з виділенням фрагментів зображення.

У додатку реалізована зв’язок з Adobe Creative Cloud, за допомогою якого одні і ті ж ваші зображення можна коригувати на різних пристроях. Наприклад ви почали редагувати зображення в Photoshop Touch на смартфоні, потім вам знадобився більший екран і ви перейшли у версії для планшетів, а закінчили редагування будинку на великому моніторі вашого комп’ютера у версії для ПК.

Додатки доступні для власників пристроїв на базі Android, починаючи з версії 4.0 і власників іРһопе з операційною системою iOS не нижче версії 6.0. Додаток сумісно з iPhone 4S і 5, а також з iPod Touch п’ятого покоління. Розмір інсталяційного файлу Photoshop Touch для Android — 20 МБ, для iOS — 32.2 МБ. Російська мова поки не підтримується.

Вартість Adobe Photoshop Touch:

Версія для Android — 169 рублів

Версія для iOS — 4.99$