Поки що офіційних відомостей щодо так званого iPhone 6 в мережі не з’являлося. Спробуємо зібрати воєдино всі наявні чутки про це смартфоні.

Спочатку почнемо з габаритів пристрою. Швидше за все новий яблучний смартфон підросте в розмірах, наприклад, його розмір по діагоналі може скласти 4.7-4.8 дюйма, однак за останніми чутками може дорости і до 5.5 дюймів, що, звичайно, малоймовірно. На догоду останнім тенденціям iPhone 6 отримає дисплей роздільною здатністю 1920х1080 або 2272х1280 пікселів (знову таки за різними чутками). Ми більше схиляємося до першого варіанту.

Апарат буде оснащуватися новим 64-бітним процесором A8 і працювати під управлінням операційної системи iOS 7.2.

Раніше також повідомлялося, що дисплей нового iPhone 6 буде покритий сапфіровим склом, захищеним від подряпин. Поки достовірно невідомо, але цілком можливо новинка від Apple буде мати Retina IGZO+ дисплей з можливістю управління жестами, а також зарядку з допомогою сонячної батареї або володіти можливістю зарядки від інших бездротових зарядних пристроїв.

Джерело KDB повідомляє, що орієнтовний термін появи iPhone 6 – другий або третій квартал поточного 2014 року. Китайський аналітик Сунь Чангсью (Sun Changxu) уточнив, що наступне покоління iPhone можна чекати вже в кінці травня. Поки одні аналітики гадають, більшість їх колег сходяться на тому, що смартфон буде представлений на конференції Apple WWDC, яка буде проходити з 2 по 6 червня. Вочевидь, у цей проміжок часу нам і варто чекати iPhone 6.

Джерело