Перше по-справжньому вартісне і значне оновлення геолокационного сервісу для пристроїв на базі iOS, вийшло сьогодні, включає в себе інтеграцію з контактами та багато інших цікавих опцій.

Основне нововведення, звичайно, стосується інтеграції з користувальницьким контакт-листом Google. Ця опція дозволяє на пристрої отримати в додатку Google Maps всі адреси, які ви зберегли в обліковому записі Google.

Апдейт також включає нові опції в пошуковому меню, що дозволяють шукати довколишні ресторани, кафе, заправки та інші необхідні місця, такі як кінотеатри або кав’ярні. Можливість перемикання між милями і кілометрами, незалежно від того, в якій країні ви перебуваєте — теж нова фішка.

Єдине упущення — карт Google для iOS досі не вистачає деяких опцій, доступних у версії для Android. Наприклад оффлайн режим, в якому можна завантажити карти в пам’ять смартфона для подальшого їх використання вдалині від цивілізації.

Google представила геолокаційний сервіс Google Maps для iOS в грудні минулого року. Карти від Google прийшли на зміну власної розробки Apple.

Додаток сумісно з iPhone 3GS, iPhone 4, iPhone 4S, iPhone 5, iPod touch (3, 4 і 5 поколінь) і iPad. Потрібна наявність iOS 5.1 або пізнішої версії операційної системи.