Тут ми розповімо про можливу дату виходу нового смартфона від Apple, а також чутки, що з’явилися в мережі відносно iPhone 6.

Відразу після виходу iPhone 5 багато «яблучники» почали замислюватися про швидкий вихід наступної моделі, адже термін життя моделей на ринку смартфонів Apple значно зменшила, випустивши iPhone 5 менше, ніж через рік після iPhone 4S.

Дисплей iPhone 6

Швидше за все новий iPhone 6 вийде з дисплеєм Retina, причому його розмір буде ще більше, ніж на нещодавно вийшов iPhone 5. Різні джерела сходяться на думці, що iPhone 6 буде оснащений 4.8-дюймовим Retina+ IGZO дисплеєм, виготовленим компанією Sharp. Подібний дисплей дозволить зробити новинку тонше, екран набагато яскравіше, а зображення на ньому буде навіть чіткіше, ніж при HD-роздільній здатності.

Цілком можливо, що подібний екран з’явиться і раніше, може бути на поділи 5S, яку імовірно вже тестує Apple. Але цей екран можуть приберегти для iPhone 6.

Зовнішній вигляд і апаратна частина

Фахівці припускають, що iPhone 6 буде випускатися в різних колірних рішеннях.

Що стосується апаратної частини, то джерела стверджують, що новинка отримає ще більш швидкий, ніж у iPhone 5 процесор під назвою A7, який може бути також застосований і для наступного покоління iPad.

З інших джерел стало відомо, що можливо Apple буде поспішати з випуском iPhone 5S щоб якнайшвидше дати дорогу більш значною у плані оновлення моделі — iPhone 6. Так що, ймовірно, iPhone 5S з незначними відмінностями від попередника вже не за горами, а от вже його наступника доведеться почекати — зате і зміни обіцяють бути більш значними.

У новому поколінні iPhone інфрачервоні датчики можуть бути замінені сонарами. Дані датчики використовуються в якості датчиків наближення і дозволяють смартфону вимкнути дисплей під час наближення користувачем до вуха.

В кінці статті заглянемо вперед. Там ми побачимо можливу дату виходу iPhone 6. Як вже згадувалося вище, спочатку повинна вийти модель 5S.

Швидше за все iPhone 6 вийде в кінці 2013 року, а то і на початку 2014. До того часу повинен встигнути і Galaxy S 5. Ось 2 основних суперників, які будуть боротися за ринок в кінці року.

Джерело