Подібний висновок зробили ряд експертів, грунтуючись на власній думці.

Є припущення, що нове покоління iPad (не Mini) порадує нас вже в жовтні. Проте на заході Apple в жовтні, судячи з усього, новий iPad mini з дисплеєм Retina представлений не буде. Чутки про новий пристрій іноді навіть суперечать один одному, однак останні з них обіцяють нам, що новий iPad Mini вийде і золотому кольорі — самому модному на даний момент серед шанувальників пристроїв від Apple (нагадаємо, що новий iPhone 5S вийшов у золотому кольорі).

Коментуючи плани Aplle, керівник відділу ислледований ринку смартфонів і планшетів IHS iSuppli Роду Александер (Rhoda Alexander) зазначила, що iPad 5 швидше за все буде представлений в жовтні, а от щодо iPad Mini такої впевненості немає. За словами Пологи молодший брат iPad буде запущений у виробництво в першому кварталі 2014 року.

Враховуючи те, що новий Nexus 7 має Full HD дисплей, так і нові Kindle від Amazon на підході, Apple не можна упускати ринок далеко вперед і потрібно випускати iPad Mini тільки з дисплеєм Retina і ніяк інакше.

На додаток скажімо, що Apple планує провести свій захід за поданням нового iPad і інших продуктів, зокрема оновлених Mac, в середині жовтня. Про цю подію ми вам обов’язково розповімо.

Джерело