На виставці досягнень сучасної електроніки CES 2013 китайський виробник пристроїв Huawei представила новинку і, в той же час, свій перший смартфон на платформі Windows Phone 8.

Новинка вийшла міцним середнячком, але не володіє якимись видатними характеристиками і здібностями на відміну, скажімо, від Ascend Mate and D2. Але пристрій вийшло на ринок зовсім в іншій категорії.

Пристрій буде оснащуватися 4-дюймовим IPS дисплеєм з роздільною здатністю 480х800 пікселів, двоядерним процесором Snapdragon S4 разом з 512 МБ оперативної пам’яті.


Смартфон вийшов товщиною 10 мм — зовсім не тонкий і йому далеко до категорії «найбільш тонких смартфонів на світі». Що стосується акумулятора, то його ємність складе 1950mAh, що дозволить користуватися пристроєм цілий день не заряджаючи, а якщо залишити смартфон в режимі очікування, то розрядитися він повинен тільки через 7-9 днів. Huawei Ascend W1 має всього 4 ГБ вбудованої пам’яті, але в нього є слот розширення для карт microSD, що дозволить користувачеві додати ще 32 ГБ.

Інтерфейс користувача швидкий і чуйний, але в той же час не позбавлений елегантності. Кути огляду завдяки матриці IPS прекрасні. Здивувало тільки розташування micro-USB порту на нижній частині пристрою праворуч.


Споживачі повинні побачити новинку на прилавках в цьому році. Про конкретні терміни в компанії Huawei не повідомляється.

Джерело і фото