Очікується, що смартфон буде працювати на базі новітньої операційної системи Android 4.3 Jelly Bean з інтерфейсом HTC Sense 5.5.

Коли певний пристрій ось-ось має з’явитися на ринку будьте впевнені — чутки про нього з’являться набагато раніше. Подібна доля не обійшла стороною і HTC One Max. В одному з таких чуток, опублікованих на китайському сайті, йдеться, що смартфон буде управлятися Android 4.3 Jelly Bean з оболонкою HTC Sense 5.5. Також там сказано, що пристрій навряд чи з’явиться сканером відбитків пальців, хоча про це і повідомлялося раніше іншими джерелами, але знову ж таки на рівні чуток.

Найбільш достовірною інформацією про пристрої є те, що HTC One Max буде мати 5.9-дюймовий дисплей, чотирьохядерний процесор Qualcomm Snapdragon 800 з тактовою частотою 2.3 Ггц, а також 2 ГБ оперативної пам’яті.

Відомо також, що фронтальна камера буде 2.1-мегапіксельною, однак про основну камеру нічого не відомо, крім того, що вона буде побудована за технологією UltraPixel.

Швидше за все смартфон буде представлений на IFA 2013 в Берліні зовсім скоро, на початку вересня. Тоді ми напишемо про нього всю інформацію в повному обсязі.

Джерело