Компанія HTC була і залишається одним з найбільш помітних гравців на ринку виробників мобільних пристроїв.

Адже саме вона створила такі знакові моделі, як Kaiser, Raphael, Leo і, звичайно, перші два смартфона на базі ОС Android — Dream і Magic.

Компанія завжди надавала споживачам якісні пристрої, але в останні два роки опинилася «поза грою», хоча в цьому році компанія і спробувала повернути собі позиції за допомогою смартфонів серії One (HTC One X, One V та інші).

Так, також HTC намагається завойовувати позиції в Windows Phone сегменті ринку. І вже зараз компанія може відчувати себе цілком комфортно — представлений перший смартфон HTC на базі нової платформи від Microsoft — HTC 8X (Accord). Поки що є не так багато інформації про новий пристрій, але те, що вже є, дозволяє нам зробити висновок, що пристрій вийде гідним поваги.
Отже, звернемо увагу на основні сторони нового пристрою

Дизайн

Дизайн нового пристрою, по всій видимості, буде практично схожий з моделями серії One. Цілком можливо, що новий пристрій буде аналогом моделі One S, тільки в металевому корпусі і буде тонше, ніж One S.

Технічні характеристики

Чутки і витоку щодо нового пристрою більшою мірою стосуються апаратної частини HTC 8X, а також його продуктивності. Телефон повинен отримати 4.3-дюймовий Super LCD дисплей роздільною здатністю 1280х720 пікселів, який ми вужі бачили на інших пристроях компанії.

Процесор у нового пристрою буде частотою 1.2 ГГЦ, двоядерний, його виробник поки невідомий. Можливо, це буде Qualcomm.
Також на борту пристрою буде цілий гігабайт оперативної пам’яті, якого цілком повинно вистачити для спритною роботи ігор і додатків.

Додатка

Новий пристрій від HTC буде створено на базі новітньої операційної системи Windows Phone 8, значно перевершує 7 версію тієї ж системи за всіма параметрами. Основні відмінності нової платформи — це підтримка багатоядерних процесорів і більшого дозволу екранів, підтримка microSD карт, NFC, HTML5 в браузері, Flash, шифрування і багато чого іншого.

Цікаво, що всі Windows Phone 8 пристрої, включаючи HTC 8X, будуть використовувати навігацію turn by turn від Nokia додаток до карт Bing.

Джерело