З чуток, новий Nexus 7, який буде представлений на заході Google I/O, отримає дисплей високого дозволу і можливість бездротової зарядки.

Вже менше тижня залишилося до щорічної конференції розробників Google I/O, а це означає, що скоро ми побачимо новинки від Google. Одним з таких пристроїв, вже давно очікуваних багатьма, є оновлений планшет Nexus 7.

Аналітик KGI Securities Мін-Чі Куо опублікував у своєму дослідженні очікувані характеристики другого покоління планшета від Google. Згідно з цим дослідженням можна зробити деякі висновки, наприклад: новий Nexus 7 буде мати дисплей роздільною здатністю 1980х1200 пікселів, причому дисплей буде займати велику частину пристрою, яке до того ж стане тонше. В якості операційної системи, за чутками, може виступити Android 4.3, а не Android 5.0 Key Lime Pie, яку так всі чекають.

Google і ASUS нарешті виправили ваду основної камери — друге покоління Nexus 7 буде мати 5-мегапіксельну камеру.

Очікується, що ASUS відмовиться від процесора Nvidia Tegra і новий пристрій отримає один з нових чотириядерних процесорів Qualcomm Snapdragon.

На закінчення можна додати, що Google може додати новий Nexus 7 можливість бездротової зарядки, використовуючи стандарт Texas Instruments Qi.

Всупереч тому, що характеристики стали набагато сучасними і планшет вийшов відверто потужним і конкурентоспроможним, аналітик очікує, що ціна на друге покоління Nexus 7 залишиться на колишньому рівні.

Всі чекаємо конференцію Google I/O, початок — 15 травня.

Джерело