Google збирається представити нову версію своєї мобільної операційної системи вже в травні на конференції Google I/O. Презентація нової редакції пройде під гаслом «Android M принесе міць Android на всі види робочих місць» за два тижні до офіційного дебюту iOS 9 –великого релізу операційної системи від Apple.

У новій версії очікуються великі зміни як у частині дизайну, так і функціональності – Material Design буде присутній у переважній більшості додатків і елементів інтерфейсу. В якості нововведень в частині функціоналу варто відзначити поліпшену політику повідомлень – вона буде уніфікована для всіх пристроїв – повідомлення, переглянуті на одному з пристроїв користувальницького профілю не будуть настирливо з’являтися на інших пристроях, наприклад користувачеві не доведеться читати одне і те ж повідомлення на планшеті і на телефоні, а потім і на ПК. Ще одним кроком Google стане можливість консолідації всіх Android-пристроїв користувача в єдину керовану платформу. Це, наприклад, дозволить створити систему так званого «Розумного будинку». В цьому напрямку Google рухається спільно з Samsung.

За аналогією з іншими версіями Android, між апдейтами яких проходив майже рік, Android M може почати з’являтися на користувацьких пристроях в жовтні-листопаді текцщего року.
Також, за аналогією з назвами попередніх версій можна припустити назву майбутньої. Одні з найбільш ймовірних – Muffin, Milky Bar, Milky Way, Marshmallow, M&Ms, Mud Cake або Mars. Лідером поки є версія з назвою Marshmallow. Точну інформацію ми дізнаємося вже зовсім скоро – 28 травня.