Величезний екран смартфона величиною 5.3 дюйма доставляє суцільне задоволення.

Відео виглядає просто приголомшливо. Читання на такому екрані не доставляє ніякого дискомфорту — Galaxy Note можна використовувати в якості гарною «читалки». Камера теж відмінна — 8 мегапікселів дають про себе знати — знімки виходять чіткими і з гарною передачею кольору.

Для тих, хто любить рукописний ввід, Samsung придумала додаток S-Pen для конвертування написаного в звичайний текст. Тобто не потрібно нічого набирати на клавіатурі — можна просто написати стилусом на екрані. До речі, стилус в Galaxy Note надзвичайно зручний у використанні, а зберігається він у ніші в нижній частині смартфона. З допомогою стилуса і іншого додатка, встановленого в смартфоні, можна імітувати рухи каліграфічної пензлем, що показує, наскільки чутливим може бути перо стилуса. Але навряд чи хтось буде писати каліграфічні етюди на своєму смартфоні.

Загалом, купивши Galaxy Note ви отримаєте все, про що давно мріяли. До того ж, апарат дуже тонкий, яскравий і досить спритний.

Але є і недоліки в такого прекрасного Galaxy Note.

Його 5.3-дюймовий екран в деяких ситуаціях виглядає, скажімо так, безглуздо. Вся справа в тому, що говорити по телефону буде трохи незручно, і це буде виглядати трохи дивно потрібно буде використовувати навушники або сидіти одному в тихій кімнаті і розмовляти по гучномовному зв’язку). Galaxy Note майже не має шансів до перенесення в кишенях жіночих штанів або джинсів, нехай він краще буде у них в клатче. Загалом відмінний смартфон у всьому до тих пір, поки ви не зберетеся за ним поговорити — суцільні незручності.

З Galaxy Note незручно звертатися однією рукою — в ландшафтній орієнтації робити це і зовсім неможливо.

Батарея пристрою теж трохи підводить. Екран «їсть» набагато більше енергії, ніж очікуєш (5.3 дюйма все-таки). Апарат працює приблизно 9 годин при повному завантаженні. Якщо використовувати його не так жорстко, апарат пропрацює день, а значить заряджати його потрібно кожну ніч (буде чим зайнятися ночами).

Резюмуючи все вищесказане можна зробити кілька висновків: якщо вам набрид маленький екран вашого нинішнього смартфона, ви можете «відірватися» на Galaxy Note — величезний простір. Також, якщо ви майже не робите дзвінків, а використовуєте смартфон більше для перегляду відео, читання або прийому електронної пошти, то тоді Galaxy Note відмінний вибір.

Джерело