Власники Galaxy Nexus, Nexus 7 і Nexus 10, а також смартфона Nexus 4 можуть оновитися до останньої версії операційної системи

Всі щасливі власники Nexus-пристроїв, на які оновлення операційної системи приходить безпосередньо від Google, минаючи сторонніх вендорів, можуть насолодитися новою модифікацією Android 4.2.2.

Оновлення Android 4.2.2 вийшло через 3 місяці після попереднього — версії 4.2.1. У нинішній версії виправлені в основному дрібні недоліки. В першу чергу це пов’язано з відтворенням аудіофайлів допомогою Bluetooth, коли потік міг несподівано перерватися. Окремі користувачі після оновлення до Android 4.2.2 відзначають, що в цілому проблема виправлена, але іноді все ж виникає, наприклад при перемиканні з режиму Wi-Fi 3G.

Компанія Google поки не випустила офіційного списку нововведень, але з авторитетних джерел стали відомі основні зміни Android 4.2.2:

  • вже згаданий вище баг з аудіопотоком допомогою Bluetooth в цілому вилікуваний,
  • при завантаженні файлів тепер показується, що залишився до закінчення часу,
  • на сторінці налаштувань включення/відключення Wi-Fi і Bluetooth відбувається за допомогою довгого натискання на їх іконках,
  • покращилася продуктивність додатків і пристроїв Nexus в цілому,
  • нові звуки повідомлень (при бездротової зарядки і низькому рівні заряду акумулятора).


Користувачі пристроїв Nexus, зокрема планшетів Nexus 10 зазначили, що робота їх пристроїв стала більш стабільною. Інші користувачі відзначають, що термін їх роботи пристроїв від акумулятора збільшився аж на 2 години.