Кілька нових моделей Surface на базі Windows RT може з’явитися вже в наступному році

У твіттері MS_nerd з’явилося кілька дуже цікавих записів, що стосуються нового покоління Microsoft Surface.

Наприклад:

  • Одна з моделей буде називатися Surface RT 2, мати дисплей розміром 8.6 дюймів і буде побудована на базі чіпсета Qualcomm. Нинішня модель базується на NVIDIA Tegra.
  • Інша модифікація, яка, по всій видимості, буде називатися Surface Pro, отримає 11.6-дюймовий дисплей і буде оснащуватися процесором Intel Core i5, а також в подальшому APU від AMD Temash.
  • Третя модифікація, названа Surface Book, буде мати дисплей розміром 14.6 дюймів і оснащуватися 22 нм процесором від Intel Haswell. Surface Book вийде досить великим для планшета. І поки незрозуміло, які цілі буде переслідувати Microsoft, випустивши його на ринок.

Найбільший інтерес викликає Surface Pro з APU Temash. APU, що сполучають ядра центрального процесора і відеопроцесора на одному кристалі, тільки почали з’являтися, і пройде багато часу, перш ніж вони почнуть масово випускатися.

Чіпсети Haswell і Temash не з’являться щонайменше до середини 2013 року. Так що, швидше за все, нові модифікації Surface вийдуть на ринок лише до кінця 2013 року.

Джерело