C моменту виходу Android 4.1 пройшов вже майже рік і в найближчому майбутньому в сімействі Android повинен з’явитися новобранець. Подивимося, що нового може піднести нам Key Lime Pie.

По-перше, прискориться робота системи в цілому завдяки поліпшеній технології Project Butterб вперше застосованої на Android 4.1. Інтерфейс стане більш гнучким і стане працювати швидко і без затримок.

Стане більше контролю над обліковими записами користувачів. Поділ облікових записів прийшло разом з версією Android 4.2. Але і у цій функції є недоліки. Наприклад відсутня можливість налаштування прав користувача для використання тільки у певних додатків. Додавання цієї опції, а також можливість швидкого переключення між обліковими записами стане чудовим нововведенням для нової версії Android.

Зараз, щоб використовувати сервіси обміну повідомленнями та спілкування потрібно пристойну кількість додатків, таких як Google Talk, Google Voice або банально SMS. В Android 5.0 Google обіцяє запровадити новий сервіс, над яким компанія зараз працює — Google Babble. Цей сервіс дозволить зібрати воєдино всі повідомлення та інформацію з новинних стрічок. Швидше за все цей сервіс буде включений в Android Key Lime Pie вже після виходу системи, а в старі версії Android Babble можна буде встановити в якості додатка.

В Android 5.0 Key Lime Pie повинні з’явитися поліпшені віджети для екрану блокування. Знову ж таки, можливість встановлення віджетів на екран блокування з’явилася тільки в Android 4.2. Висновок віджетів на екран блокування дозволить отримувати всю важливу інформацію і повідомлення без необхідності розблокування пристрою.

Інтерфейс Android 5.0 повинен стати яскравіше. Google може піти від темних похмурих кольорів інтерфейсу у бік більш яскравих кольорів і більш дружнього інтерфейсу. Багатьом подобається нинішнє колірне поєднання в інтерфейсі Android., але приходить час, коли потрібно щось змінювати.

Враховуючи, що щорічна конференція Google I/O буде проводитися в цьому році з 15 по 17 травня, то цілком можливо, що датою виходу Android 5.0 Key Lime Pie можна вважати ці числа, так як саме на Google I/O в минулому році була представлена система Android 4.1.

Як ви думаєте, які ще поліпшення може придумати Googlе для своєї нової мобільної операційки?