Зовсім недавно пройшла велика презентація нових пристроїв від компанії Apple і деякі власники iPhone попередніх поколінь задумалися над дуже важливим питанням — заміною свого девайса на новий, тільки що вийшов.

Більшість власників «яблучних» смартфонів діляться на 2 категорії: власники iPhone 4/4S і власники iPhone 5.

Почнемо з першої категорії — власників iPhone 4 або 4S.

Звичайно, переваги нової моделі очевидні — це і більший за розміром екран, і більш спритний процесор, пристрій сам по собі більш тонке і легке. Тут в принципі все зрозуміло — більший екран дає великі можливості при роботі з додатками і іграми — користуватися ними набагато зручніше. Легка вага і тонкий корпус теж набагато практичніше і естетичніше при повсякденному використанні. Крок вперед в порівнянні з 4/4S очевидний. Тому якщо ви власник iPhone 4 або 4S і у вас є величезне бажання поміняти свій девайс на iPhone 5S — сміливо міняйте. Прогрес не стоїть на місці. Навіть «бюджетний» 5С за характеристиками обганяє 4 або 4S, але все-таки повну потужність iPhone можна відчути тільки з 5S.

Якщо ви власник iPhone 5, то роздумів щодо зміни апарату у вас, напевно, більше. Чому ж новинка краще, адже вийшов iPhone 5 всього лише трохи більше півроку тому. Ну звичайно це більш спритний процесор, поліпшена камера, сканер відбитків пальців і підтримка LTE. Деяким цього буде недостатньо для зміни пристрою, а для деяких шанувальників Apple навіть це послужить причиною покупки iPhone 5S.

Не останнім фактором у ваших думах про новий 5S, напевно, буде ціна. Так от, за словами журналістів видання Hi-Tech.Mail.Ru у Росії iPhone 5C буде коштувати від 24990 рублів за версію з 16 ГБ вбудованої пам’яті. Від 29990 рублів буде коштувати iPhone 5S з 16 ГБ пам’яті. Продажі iPhone 5C і 5S мають розпочатися в кінці жовтня.