Використовувати додатки для визначення рівня навантаження, намагатися порахувати результати тренувань виявляється важким заняттям без такого сучасного помічника. В комплекті два браслета: FitBit Flex Wireless Activity для денного і Sleep Wristband для нічного використання.

Простота та ефективність використання

Браслет непомітний на руці, трохи важить і не залишає на шкірі слідів. Трехосевой акселерометр виступає основним постачальником даних про денних рухах. Адже ми не помічаємо, скільки рухів робимо. Що важливо: ми не помічаємо, скільки рухів могли б робити!

З метою спонукати рухатися більше, браслет дає результат у балах, і одночасно підсумовуючи результат, висвічує його на браслеті. Один індикатор – це 1/5 виконання всього запланованого обсягу рухів.

Виставляти плани можна за день, тиждень або місяць. Рівень навантаження в спортзалі не має значно перевершувати денний, нагадування про необхідність розім’ятися – пройти пішки або пробігтися буде до речі.

На ресурсі Medgadgets.ru/shop можна побачити докладні ілюстрації, зображення інтерфейсів додатків від Fitbit і відгуки на цей гаджет.

Нічний браслет здатний забезпечить не менш цікавою і важливою інформацією. Що робить ваш сон тривожним, коли краще всього прокидатися і яка з ступенів денної активності робить сон спокійним і заряджає енергією? Відповіді на ці загадки можна знайти щоранку в смартфоні, планшеті або комп’ютері.

Детальніше про FitBit Flex Wireless Activity і Sleep Wristband

Є різні варіанти комплектації: можна знайти комплект браслетів, в якому вже буде кілька кольорів на різні випадки життя. На згаданому Medgadgets.ru/shop представлено два найпопулярніших кольору.

Браслет для бігу має універсальний розмір, кілька отворів для різного обхвату зап’ястя. В ньому можна бігти під дощем, але не бажано занурюватися в басейн. Виглядає пристрій єдиним цілим, що складається з самого трекера і браслета з гуми. Синхронізація відбувається автоматично з ПК, Mac, iPhone 4S і 5, IPad 3 Retina, Ipod Touch або будь-який пристрій на Android.

У додатку розроблена система піктограм, віртуальних нагород, розібратися в інтерфейсі просто, багато графіки і дуже мало тексту. Заряджати можна один раз на п’ять днів, під’єднуючи через USB до зарядного пристрою.

Важливий плюс цього пристрою і подібних йому у встановленні звичок: спочатку ви стежите за виконанням, потім сама дія входить в звичку і можна ставити нові цілі!

Комплексний підхід до здоров’я і активності виражений і в Sleep Wristband ,крім перерахованих функцій доступно лояльне пробудження! Прокидатися від невеликої вібрації приємніше, ніж від гучного звукового сигналу. І ще: той, хто спить поруч або в одній кімнаті не прокинеться, його (або) сон не буде потривожений від пробудження поруч!

Плюс подібних пристроїв у тому, що знаходити їм застосування можна нескінченно, поки є цілі і бажання їх досягати!