Battlefield 4 огляд

Battlefield 4 обзор
Інтернетом в наш час користується величезна кількість людей по всьому світу. Насправді, інтернет в досить швидкі строки отримали дуже широке поширення. Свої послуги в онлайн режимі магазин пропонує в Україні.
Також хочемо порекомендувати почитати – Battlefield 4 http://it-shop.donetsk.ua/battlefield-4/
Різноманітні екстремальні розваги в наш час цікавлять велика кількість людей. Насправді екстрим зараз досить популярний, що треба помітити не дивно, так як багато людей дуже люблять отримувати такі сильні емоції.
Багато хто помилково думають, що створити сайт самому дуже легко і просто. Але насправді це далеко не так. Багато програмісти роками відточують свої навички для того, щоб вміти писати і створювати сайти.
Події розвиваються від першої особи. Ця версія гри є одинадцятою у випуску ігор Батлфилд. Число платформ, на яких йде ця гра величезна. Очікуваний анонс був представлений гравцям вже наприкінці березня наступного року.
Відмінною особливістю четвертої частини є те, що грає людина отримує ще більше свободи дій і вчинків. Непередбачувано розвивається сюжет гри дозволить кожному її учаснику відчути себе воїном істинно драматичних і жорстоких битв. Кожен гравець, шляхом логіки, роздумів і бойового досвіду, зможе обрати свій, індивідуальний шлях до її проходження, до повної перемоги. У цій версії гри присутній розширений асортимент озброєння, а також ще більше одиниць потужної військової техніки. Ця гра сподобається всім тим, хто вже встиг скачати кс 6 і пограти в неї.
Сюжетні дії розвиваються через шість років, описуваних в попередній версії гри. Гра ведеться від першої особи. Даніел є одним з бійців елітних військ. Його загін отримує нову місію. Їм необхідно здійснити довгу подорож в місто Баку.
Тільки отримавши дуже важливі відомості від одного з втікачів російських генералів, гравець усвідомлює всю таємницю його істинного завдання. Весь загін чекають незабутні пригоди. Кількість кривавих битв, не на життя, а на смерть, не піддається рахунку. Тільки прояв кмітливості і швидкість реакцій гравця допоможуть йому дійти до кінця.
Виробники впевнені, що ні один користувач не залишиться байдужим.