Про цьому в компанії повідомили сьогодні, то є офіційні дані.

Wall Street Journal відзначає, що основною причиною відмови від Windows RT стала низька сумісність додатків для більш ранніх версій операційної системи Windows RT. До речі, компанія випустила всього один пристрій на основі вищезгаданої операційної системи — ASUS VivoTab RT — у жовтні 2012 року практично одночасно з випуском Surface RT від Microsoft.

Глава ASUS Jerry Shen висловився, що відмову від випуску продукції на базі Windows RT не тільки бажання, але і тенденція світового ринку і зазначив, що Windows RT так і не отримала належного успіху, якого від неї очікували.

До слова сказати, ASUS не єдиний виробник, який відмовився від випуску продукції на базі Windows RT. Раніше Lenovo призупинила продажі ноутбука Yoga 11 на своєму сайті, а Samsung перестав продавати Ativ Tab.

Однак, Microsoft не збирається відмовлятися від Windows RT і, як стало відомо від голови NVIDIA, працює над другим поколінням Surface RT.

Поки одні відмовляються від RT інші, такі як Dell, і, за чутками, навіть Nokia, продовжують співпрацювати з Microsoft і її операційною системою Windows RT, збираються випускати продукцію на базі цієї операційної системи.

Джерело