На виставці MWC 2013 компанія ASUS показала дивовижний пристрій — гібрид на базі операційних систем Windows 8 і Android.

ASUS Transformer AiO був показаний в ході виставки, але про його специфікації поки практично нічого невідомо. Ми знаємо, що пристрій поєднує в собі комп’ютер на базі Windows 8 і планшет на базі Android, причому управляються обидві системи різними процесорами.

Новинка від ASUS має достатньо великий дисплей діагоналлю 18.4 дюймів, який є знімним і може використовуватися в якості планшета.

У той час, коли ASUS Transformer AiO використовується в якості звичайного комп’ютера, ним керує потужний процесор Intel Core i5, але як тільки дисплей від’єднаний від основного пристрою, керування передається потужному чотирьохядерним процесору NVIDIA Tegra 3, а на зміну Windows 8 приходить Android 4.1 Jelly Bean.

Але навіть в режимі планшета можна працювати в операційній системі Windows 8, правда тільки в режимі віддаленого робочого столу.

Transformer AiO оснащений відеокартою GeForce GT 730M. Також є чотири порти USB 3.0 і HDMI-вихід для підключення додаткового монітора. По суті, ви можете приєднатися з допомогою HDMI до комп’ютера під управлінням Windows 8, поки ваш планшет знаходиться під управлінням Android.

18.4-дюймовий знімний IPS LED дисплей пристрою має дозвіл 1920х1080 пікселів, що підтримує 10-пальцевий мультитач і має кути огляду 178 градусів. Також є зручна ручка для перенесення і складна підставка на випадок, якщо ви зрозумієте, що носити 18-дюймовий планшет не так вже й легко.

ASUS Transformer AiO повинен з’явиться в продажу в другому кварталі за ціною 1299 доларів. Коли нам чекати його в Росії? Швидше за все не раніше липня.

Джерело