Відповідно до джерел Wall Street Journal, азіатські постачальники компонентів для Apple отримали замовлення на виробництво так званих iPad Mini в 4 кварталі 2012 року.

Новини прийшли через кілька днів після попереднього повідомлення WSJ про те, що Apple вже почала виробництво 7.85 дюймового пристрою в жовтні. Згідно з просочуванням інформації, новий пристрій від Apple не буде оснащуватися дисплеєм Retina для зменшення вартості.

На минулому тижні фотографії, що з’явилися в мережі, на яких зображені роз’єми для навушників нових пристроїв, дали користувачам гаджетів зрозуміти, що, можливо, новий iPad Mini буде випускатися тільки в двох колірних рішеннях — білому і чорному. На інших фотографіях передбачуваного пристрою зображено дисплей, чорна зворотна частина пристрою і місце для nano-sim карт. Цілком можливо, що новий пристрій буде підтримувати мобільний зв’язок, тобто його можна використовувати також в якості мобільного телефону.

Так обговорюване у різноманітних спільнотах пристрій обіцяє принести Apple непоганий прибуток, так як такий тип пристроїв в останні кілька місяців набирає велику популярність.

За чутками, Apple розіслала запрошення на презентацію iPad Mini 10 жовтня, з подальшим початком виробництва пристрою в кінці жовтня.

Джерело