Дане оновлення, як обіцяє виробник, усунуло проблему з 3G iPhone 4S

Зовсім недавно компанія Apple випустила оновлення операційної системи для своїх пристроїв, відоме як iOS 6.1, додала нових фішок, так і проблем власникам iPhone, iPad Mini і останніх версій iPad. Деякі європейські оператори зв’язку навіть застерегли своїх клієнтів від оновлення операційної системи до версії 6.1.

У ряді проблем виявилася і проблема з мережами 3G на iPhone 4S. Сьогодні Apple оголосила про те, що муки власників iPhone 4S закінчені і 3G на їх пристроях тепер буде працювати як годинник.

Основною причиною такого швидкого випуску оновлення послужили численні проблеми iOS 6. Дана операційна система отримала багато негативних оцінок в співтоваристві користувачів пристроїв Apple і професіоналів. Зокрема, Apple Maps вийшли у свєти просто жахливими, а про швидкі розряд акумулятора і говорити годі — повідомленнями про це кишать майже всі тематичні майданчики.

Для щасливих власників пристроїв Apple з встановленою iOS 6.1 оновлення важить всього 23 МБ. Для решти обсяг скачуваної інформації складе 86.8 МБ.