Зовсім недавно смартфони Apple почали продаватися в США, а вже скоро доберуться і до нас.

Продажі iPhone 5S і 5С почнуться 25 жовтня. Офіційно їх можна буде придбати в російському Apple Store, який став нещодавно авторизованому Apple Shop М. Відео, Зв’язковим, а також в інших офіційних реселлерів.

Нагадаємо, що новинки від Apple були представлені на щорічному подію компанії на початку вересня. Обидва пристрої прийшли на зміну iPhone 5 і покликані повністю замінити його. Флагманом лінійки є iPhone 5S, оснащений потужним процесором A7 з 64-бітною архітектурою, 4-дюймовий Retina дисплеєм з роздільною здатністю 1136 x 640 пікселів, а також сканером відбитків пальців. Він випускається в трьох колірних рішеннях — «Сірий космос», «Срібний» і «Золотий». Останній, безперечно, викличе ажіотаж у російських покупців.

iPhone 5C, або як його прозвали «бюджетний iPhone» — пристрій простіше. Апарат укладений у пластиковий корпус (можна вибрати з 5 кольорів — білий, рожевий, жовтий, блакитний і зелений). Оснащений процесором A6 (таким же, як і в iPhone 5), аналогічним iPhone 5S дисплеєм і не має сканера відбитків пальців.

Обидва пристрої працюють на базі операційної системи iOS 7.

Ціни на iPhone 5S стартують з 29 990 рублів за версію з 16 ГБ вбудованої пам’яті, а на iPhone 5C — 24 990 рублів за версію з 16 ГБ. За 29 990 рублів можна буде купити iPhone 5C з 32 ГБ пам’яті, старший же брат iPhone 5S з таким же об’ємом коштуватиме 34 990 рублів.