Для цього компанія подала заяву у відповідні органи.

Проблема в тому, що явище магнітного резонансу, що використовуються при бездротової зарядки, використовується вже давно й у багатьох сферах життя.

Apple подала у патентне заява номер 20120303980, в якому описується технологія магнітно-резонансної зарядки пристроїв. У ньому є одна істотна відмінність між звичайними безпровідними зарядними пристроями, які представлені сьогодні на ринку, і пристроями, пропонованими до патентуванню компанією Apple. Більшість пристроїв вимагають безпосереднього контакту смартфона і «зарядного мата», в той час як пристроям від Apple не потрібна така «близькість» гаджета заряджається.

Система, яку пропонує Apple, дозволяє заряджати смартфони на відстані до одного метра від зарядного пристосування. Але в цьому є і свої нюанси. Магнітне поле буде негативно впливати на всі навколишні електронні предмети, в першу чергу на жорсткі диски комп’ютерів.

Світ мобільних пристроїв знаходиться на порозі початку ери бездротових технологій зарядки і Apple хоче опинитися попереду всіх. Залишилося тільки виправити деякі недоліки.