Можливість зйомки відео ультрависокої чіткості за допомогою смартфонів вже не за горами.

«4К-відео? Гаразд?» — вигукнула інтернет-громадськість у відповідь на що з’явився слух про розробку компанією нового смартфона LG Nexus 5. Чутки незабаром мали стати реальністю, так як компанія Qualcomm обіцяє привнести в мобільні пристрої неймовірну функціональність завдяки своєму чіпом Snapdragon 800.

Компанія Qualcomm вже демонструвала Snapdragon 800, а також можливість зйомки 4K UltraHD відео на CES і MWC раніше в цьому році і очікується, що пристрої почнуть оснащувати такими чіпами вже в середині 2013 року.

Дозвіл 4K UltraHD — 4096х2304 пікселів проти камер, в даний час встановлені на більшості флагманських моделей, знімають відео FullHD (1920х1080 пікселів).
Поки ми чекаємо, що хтось викриє слух про Nexus 5 ви можете бути впевнені, що до кінця року смартфони точно навчаться знімати відео у форматі 4K.

Пропонуємо вашій увазі приклад 4K UltraHD відео. Виберіть у налаштуваннях дозволу «Оригінал», щоб подивитися відео у форматі 4K. Бажано дивитися на комп’ютері, так як відео, м’яко кажучи, не мобільне.

Джерело