Голова департаменту розробки Android Сандар Пичай (Sundar Pichai) підтвердив інформацію, що нова операційна система від Google буде мати індекс 4.4 і носити назву KitKat.

Всі очікують виходу Android 5.0, а Google продовжує випускати оновлення 4 версії. Компанія не зраджує собі і бере назви десертів, приймаючи рішення про найменування того чи іншого оновлення. В цей раз Google вибрала назву всім відомої шоколадки, проте невідомо, підписував якісь угоди з власником марки — компанією Nestle.

У Google говорять, що під час оновлення до Android 4.4 користувачі отримають неймовірні можливості системи Android для кожного власника пристроїв. А таких пристроїв очікується чимало — на платформі Android незабаром працюватимуть ігрові консолі, «розумні годинник», не найдорожчі смартфони і навіть ноутбуки.

Пичай зазначив у своєму пості в соцмережі Google+, що зовсім нещодавно повернувся з ділової зустрічі з азіатськими партнерами і додав, що кількість активацій пристроїв на базі ОС Android у всьому світі перевищила 1 мільярд.

Джерело