Samsung Galaxy S III разом з черговим оновленням Android може отримати деякі можливості Galaxy S IV.

У мережі з’явилися знімки інтерфейсу Galaxy S3, на яких зображена операційна система Android 4.2.1. Одними з нововведень оновлення можуть стати так звана «Розумна прокрутка» (Smart scroll) і «Розумна пауза» (Smart pause)

Smart scroll дозволяє користувачам управляти прокруткою з допомогою очей або обличчя, а Smart pause зможе призупинити відтворення відео, помітивши, що користувач відвів очі вбік від екрану.

На скріншотах видно, що Smart scroll підтримують браузер Google Chrome, поштове додаток Gmail. Очікується, що незабаром всі програми від Google почнуть підтримувати цю функцію.

Android 4.2 для Samsung Galaxy S III не з’явиться раніше квітня, однак в мережі, на сайті XDA вже з’явилася збірка Android 4.2.1 для Samsung I9300XXUFMB3, тобто простіше кажучи для S III. Це означає, що корейська продуктивно веде посилену роботу над очікуваним апдейтом для свого флагмана.

За словами видання SamMobile випуск оновлення для S III станеться після презентації нового флагмана компанії Samsung в Нью-Йорку 14 березня.

UPD. За інформацією з численних джерел довгоочікуваний апдейт з’явиться в кінці липня.