З-за проблем з синхронізацією звуку початок продажів бездротових навушників від Apple відкладається на невизначений термін.

На презентації нової продукції Apple, яка відбулася у вересні цього року, виробник представив новітні бездротові навушники AirPods, дозволяють позбавитися від проводів при прослуховуванні музики і перенести цей процес на якісно новий рівень. Старт продажів компанія намітила на жовтень, однак навіть у грудні продажу так і не почалися.

Видання Wall Street Journal, посилаючись на власні джерела, оприлюднило можливу причину затримки. За їх словами, проблема пов’язана з незвичайним алгоритмом підключення навушників до пристрою через Bluetooth. В алгоритмі компанії Apple навушники AirPods підключаються до головного пристрою одночасно, представляючи із себе два окремих пристрої, тоді як при традиційній схемі до смартфону підключається через Bluetooth тільки один навушник, а потім передає сигнал на другий. В результаті виникла проблема, коли може відбутися розсинхронізація звуку у вухах користувача.

До того ж, за інформацією того ж видання, Apple не може вирішити, що робити, якщо користувач втратить один з навушників або в одному з них сяде акумулятор.

Генеральний директор Apple Тім Кук повідомив, що AirPods з’являться у продажу в найближчі кілька тижнів, однак не уточнив дату.

Додамо, що в офіційному магазині Apple в Росії ціна на AirPods становить 12 990 рублів.