Новий додаток, назване Photoshop Express, доступне для завантаження в Windows Store.

Насправді всі чекають, коли Adobe випустить повноцінний Photoshop для Windows 8 з новим інтерфейсом, але поки розробник спромігся тільки на безкоштовну версію програми для цієї операційної системи. Виробник запевняє, що навіть у цьому виді програма дасть користувачам набагато більше можливостей редагування зображень, ніж вбудований графічний редактор.

Раніше програма була доступна для iOS і Android, і ось тепер черга дійшла і до Windows 8. Photoshop Express для версії ОС дозволяє користувачам робити над фотографіями такі прості маніпуляції, як обрізка, поворот і багато іншого. Також у безкоштовній версії присутні 15 фільтрів, що дозволяють змінювати вигляд фотографій, а також автоматично налаштувати оптимальну яскравість, насиченість і «грати з тінями».

Photoshop Express безкоштовний, але за додаткову плату можна трохи розширити його функціональність. Пропонується два додаткових «пакету»: Looks Pack, що додає кілька додаткових фотофильтров, вартістю 2.99$; Noise Reduction Pack, призначений для поліпшеного шумозаглушення і усунення зернистості зображення — його вартість 4.99$.

Додаток доступно для скачування в Windows Store.

Джерело