Не так давно на просторах всесвітньої мережі інтернет стартувала рекламна компанія від фірми Acer, яка представляла увазі свою новинку ультрабуку-трансформер Aspire P3.

У рекламному ролику ультрабука Acer Aspire P3 знявся всесвітньо відомий ді-джей Tiesto. У самому ролику показані всі зручності та можливості ультрабука. Він легко може стати вашим головним маленьким помічником, який в той же час здатний вирішувати не прості завдання.

Представлена модель претендує на звання ідеального мобільного девайса, чому сприяють розміри даного ультрабука, у якого діагональ дисплея 11,6 дюймів, а без клавіатури його габарити 295х191х9.95 мм з вагою 790 грамів. Клавіатура додає до цього всього 1 сантиметр в товщину і 600 грам ваги.

Ультрабук оснащений сенсорним екраном на 11,6 дюйма з IPS матрицею і високою роздільною здатністю. З процесором IntelCorei(IvyBridge), накопичувач SSD 60/120 Гбайт. Незнімний акумулятор з ємністю 40 Вт*год Операційна система представлена компанією Microsoft, а саме Windows 8, прекрасно відповідний для таких моделей. Встановлений так само вже звичний для користувачів пакет Office. Управління трансформером Aspire P3 можливо і без клавіатури, за допомогою сенсорного дисплея. Опціонально доступний і стилус, в моделі передбачена і фізична Bluetooth-клавіатура, робоча поверхня якої – металева. Різноманітність введення тексту дозволяє працювати ще більш комфортно і ефективно. У будь-який момент ви можете взяти з собою тільки планшет, що дуже зручно, так як він займає ще менше місця.

Не варто випускати з уваги і акцію, проведену компанією Acer, разом з ультрабуком-трансформером Aspire P3 йде безкоштовно Virtual DJ Acer Edition з треками від Tiеsto. Що виявиться для багатьох дуже приємним сюрпризом.

*На Правах Реклами