Sharp готує до випуску 32-дюймовий моноблок з 4K IGZO дисплеєм.

Apple дуже ревно ставиться до своїх розробок, і новина про те, що Sony збирається випустити моноблок на базі OS X виглядає несподівано. Але тим не менш, це так.

Вперше розробка Sharp була представлена ще в липні, однак про те, що в якості операційної системи буде використовуватися OS X стало відомо тільки у вихідні. Японський блог Macotakara побував на CEATEC 2013, де журналістам вдалося зробити фотографії пристрою і подивитися його в роботі. Розміри і характеристики дисплея дозволяють конкурувати з iMac, а дозвіл навіть більше, ніж у iMac.

У Macotakara відзначили, що 32-дюймовий дисплей вже проводиться, однак поки не можна використовувати операційну систему, погодження будуть проходити протягом місяця-двох. Поки незрозуміло, як Apple поставиться до такого сміливого кроку з боку Sharp. Японська компанія сподівається на позитивний результат обговорення, і, бути може, ми стоїмо на порозі нової ери, коли операційні системи Apple стануть настільки ж поширені, як Windows для ПК або Android для мобільних пристроїв, адже крім моноблока Sony збирається випустити ноутбук на базі iOS.

Джерело